Od 45 let začíná být krása vyzrálejší, věk začíná být zážitkem, který prožíváme ve větší harmonii. A protože dnes již krása nezná věkové hranice, zbývá jediná touha… zachovat si svou přirozenou svůdnost a vysmát se času. Krása získává mnohem jemnější perspektivu s většími, ale rozumnějšími požadavky – autenticita a elegance se stávají novou mantrou.

Po mnoha letech výzkumu PAYOT představuje novou podobu slavné Pro-Age řady SUPRÊME JEUNESSE a dává jí novou osobnost: S pozitivním a upřímným přístupem péče o pleť bez přehnaných slibů, protože důvěra žen je něco, co si PAYOT hýčká již 100 let.

Výzkum laboratoří PAYOT se již 10 let zaměřuje na fenomén INFLAMM’AGEING: ZÁNĚTY + STÁRNUTÍ. Postupem času se pokožkou šíří opakované mikro záněty, které postupně oslabují obranný systém buněk. Protože buňky ztrácejí svou schopnost regenerace, proces stárnutí se zrychluje.

PAYOT a její Pro-Age odborníci nabízejí cílený přístup. SUPRÊME JEUNESSE působí ve dvou úrovních:

Na zdroj: díky komplexu bílých květin a karcininu, určenému k boji proti fenoménu inflammageing a k posílení vyčerpaného přirozeného obranného systému pleti.

Blíže k povrchu pleti: pro kompenzaci nedostatků pleti zhoršených kaskádou zánětů a pro zkrášlení všech známek stárnutí.

PAYOT opět dokazuje své moderní lékárnické zkušenosti tím, že čerpá ze vzácné role přírody posílené vědou. Pro svůj komplex látek z bílých květů se PAYOT zavázal k využívání ekologicky odpovědných zdrojů (udržitelnost, původ a výrobní proces, zejména ruční sběr orchidejí).

Tento fyto-antioxidační komplex má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Jeho směs silných polyfenolů poskytuje zdroj intenzivní regenerace. Patentovaná účinná látka karcinin chrání pokožku před oxidačním stresem díky dvojím antioxidačním účinkům.

Hnědá řasa a kyselina hyaluronová pro boj proti vráskám, a navíc pro jejich účinky na reaktivaci a stimulaci buněčného metabolizmu. Extrakt Wakame zpevňuje pokožku a tvaruje kontury obličeje a vitamin C působí na produkci melaninu a tmavé skvrny.

SUPRÊME JEUNESSE LE SÉRUM

MIKROPERLOVÉ SÉRUM PRO KOMPLEXNÍ OMLAZENÍ 

Výjimečné omlazující sérum, jehož složení nové generace spojuje neobyčejnou mikro perličkovou texturu a rostlinné oligopeptidy, které poskytují posílené účinky na různé známky stárnutí a podporují mezibuněčnou komunikaci pro aktivaci regenerace buněk a jejich lepší přijímání aktivních látek. Vzácný spojenec, který před nanesením denního krému extrémně rozjasní pleť. Bez ohledu na svůj věk je pokožka jako znovuzrozená.

SUPRÊME JEUNESSE LE MASQUE

ROZJASŇUJÍCÍ A KOMPLEXNĚ OMLAZUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Více než jen maska! Poskytuje okamžik klidu, zatímco zmírňuje známky stárnutí. Díky složení obohacenému o měsíční kámen, bohatý na tektokřemičitany a známý pro své harmonizující účinky, zklidňuje každodenní trápení vyzrálé pleti.  Chcete-li se ponořit do nekonečné harmonie, kterou tato maska přináší, naneste ji pomocí jemného štětce, který je součástí každého balení.

SUPRÊME JEUNESSE LE SOIN PRO –ÂGE

POSILUJÍCÍ PÉČE S ČERNOU ORCHIDEJÍ

S postupem času a úbytkem hormonů mechanismy pokožky vykazují snížení aktivity. Jak se pleť ztenčuje a je více zranitelná, zákeřné zánětlivé procesy eskalují. Aby PAYOT pomohl v tomto turbulentním období ženám nad 60 let, vytvořil vzácného spojence, který poskytuje jedinečnou péči, která plní své sliby. V jádru složení působí komplex černé orchideje a ceramidů. Černá orchidej pomáhá pleti znovu vybudovat nutriční rezervoár (cukry, amino kyseliny a přírodní polymery), zatímco ceramidy posilují kožní bariéru, která byla fyziologicky oslabena přirozenou ztrátou lipidů a ceramidů.

Do konce roku 2020 k dostání pouze v našich salónech.

SUPRÊME JEUNESSE LES MAINS

KOMPLEXNĚ OMLAZUJÍCÍ A VYŽIVUJÍCÍ KRÉM NA RUCE

Během ubíhajících let jsou pro nás ruce většinou na posledním místě, zapomenuté a zanedbávané. Přitom na nich můžeme pozorovat stejné známky stárnutí jako na obličeji. Ale nikdy není pozdě se o ně začít dobře starat!

Laboratoře PAYOT vytvořily péči pro zachování krásných rukou a zmírnění známek stárnutí, zejména pigmentových skvrn. Složení obsahuje vitamín C a hrachový extrakt, látky s prokázanými účinky na tmavé skvrny.