PUPÍNKY? NIKDY VÍCE!

Válka s pupínky je u konce, stejně jako krkolomná cesta za znovuobjevením čisté a svěží pokožky.

Pupínky netrápí jen teenagery, ve skutečnosti 1 z 5 dospělých lidí trpí na občasné nedokonalosti, zejména v městských oblastech. Studie poukazují na souvislost mezi vlivem znečištění na pokožku a vznikem nedokonalostí.

PAYOT uvádí na trh 4 nové produkty z řady PÂTE GRISE! Díky jejich purifikačním účinkům pomáhají udržet rovnováhu pokožky, zatímco ji chrání před znečištěním okolního prostředí.

Úžasně senzorická péče o pleť s hedvábnými texturami, které nikdy nezanechávají pocit mastnoty. Sametově matná pleť, zelená a květinová vůně s tóny růže, jasmínu, dřevin a pižma.

PÂTE GRISE JOUR

ZMATŇUJÍCÍ DENNÍ GEL

Smíšená až mastná pleť je sice silnější, ale zároveň je velmi křehká a potřebuje speciální péči šitou na míru, která intenzivně purifikuje a nezpůsobuje podráždění…

Payot vytvořil zmatňující denní krém, který bojuje proti nedokonalostem a zároveň je velmi jemný k pokožce: ocelová pěst v hedvábných rukavičkách!

Tento lehký a jemný gelový krém s konopným extraktem a bambusovým práškem hydratuje a pomáhá eliminovat pupínky, zatímco chrání pleť před vnějším prostředím.

PÂTE GRISE NUIT

NOČNÍ PURIFIKAČNÍ KRÉM

V noci musí pleť regenerovat, detoxikovat! Jeho pomocník v boji: jemný purifikační krém pro svěží pokožku hned po probuzení!

Tato lehká noční péče s extraktem řeřichy a AHA purifikuje, obnovuje a pomáhá pokožce detoxikovat během noci. Zanechává pleť svěží, projasněnou a bez nedokonalostí.

PÂTE GRISE NUDE SPF30

DENNÍ TÓNUJÍCÍ PÉČE

Péče, která zakrývá a zároveň léčí nedokonalosti pleti. Absolutní sen!

Tato tónovací péče s bambusovým práškem a zapouzdřenými pigmenty ošetřuje pupínky, purifikuje a zmatňuje, zatímco chrání pokožku před vnějším znečištěním a UV paprsky. Pleť zanechává sjednocenou, matnou a projasněnou.

PÂTE GRISE PAPIERS MATIFIANTS

SOS PAPÍRKY PROTI NECHTĚNÉMU LESKU

Díky tomuto kouzelně malému produktu můžete zářit bez nechtěného lesku! Diskrétní a vždy po ruce!

Napuštěný mastkem, každý celulózový papírek absorbuje přebytečný maz, který se drží v pórech. Tento rychlý krok eliminuje lesk a okamžitě osvěžuje pleť. Přidejte si tohoto maličkého pomocníka do kabelky a mějte ho vždy po ruce.