IKONICKÝ VÝROBEK PRO URYCHLENÍ A DOZRÁNÍ PUPÍNKŮ – EMERGENCY PÉČE O ZAČÍNAJÍCÍ AKNÉ A KOMEDONY S EXTRAKTY BŘIDLICE

Každých 5 minut se na světě prodá jeden kus. Tohle tajemství krásy střeží již 3 generace, které na něj nedají dopustit. Již po 70 let pomáhá urychlovat, čisti a hojit pravidelně nebo občas se vyskytující pupínky. Smíšená a mastná pleť trpí často rozšířenými nebo ucpanými póry, zarudnutím, známky nerovnoměrné textury apod.… Týká se to partií, které se nejvíce lesknou (čelo, nos, brada) a oblastí, které jsou pro nedostatek komfortu naopak „stažené“ (tváře, kolem očí a rtů).

Payot jako jediný disponuje dermoceutickou legendou vytvořenou v roce 1947, která spojuje silnou kombinaci přísad ve vysokých koncentracích s dermatologickým přístupem herbální medicíny (antiseborheická péče o začínající akné) a senzorialitou (výjimečná textura a vůně).

+

Její pověstné účinky se prokáží přes noc. Večer se nanáší lokálně na pupínky a jiné nedokonalosti. Opakujeme každý večer, dokud pupínek neuzraje nebo nezmizí. Předchází výskytu nových a zklidňuje podrážděná místa.

+

ICHTYOL

Purifikované extrakty ze zkamenělých jílů = z břidlice. Účinky ichtyolu objevil již v roce 1886 německý lékař Paul Gerson Unna. Payot ho získává z břidlice těžené v Australských skalách. Účinná látka je bohatá na síru a její antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti pomáhají čisti všechny nedokonalosti pleti.

+

TALEK

Vstřebává nečistoty a váže nadměrný maz

+

ZINEK

Extrakt zinku má antibakteriální a seboregulační účinky. Čistí, purifikuje pupínky.

Používá se od starověku v mastích pro své léčivé účinky. Zinek je nezbytný prvek pro tělo. Reguluje maz, který způsobuje lesk a jeho antibakteriální síla účinně bojuje proti nedokonalostem pleti.

+

EXTRAK ZE SLADKÝCH MANDLÍ

Na zklidnění zánětů v postižených partiích, které mohou být někdy bolestivé.

Odměnou je čistá pleť bez pupínků

+

Tento rok PAYOT nabízí LIMITOVANOU EDICI oslavující 70. výročí v historickém art-deco

kelímku doplněném jemnou grafikou a svěží zelenou barvou mandlových lístků.

+

TEXTURA tuhé šedé pasty zůstane na pokožce po celou noc.

Doporučená cena limitované edice: 15ML 600 Kč