Cítit se krásně znamená především cítit se dobře ve své mysli i těle. Ale se stresem, únavou a přeplněnými kalendáři někdy zapomínáme udělat si čas na sebe. Abychom do rituálu péče o vaše tělo přinesli dobrý pocit a pohodu, vyvinul PAYOT celou řadu produktů s božskými texturami, které zajistí, že si na sebe uděláte chvilku každý den.

Je nejvyšší čas, abyste se začali hýčkat! S naší řadou bohatých textur: oleje, balzámy, krémy, peelingy a neodolatelné vůně, nabízíme něco pro každého a všechny typy pleti.

BAUME DE DOUCHE RÉCONFORTANT
2-v-1 sprchová & vyživující péče

Vytvořte si ze sprchování čas, kdy se staráte sami o sebe. Micelární technologie použitá v tomto krémovém sprchovém balzámu efektivně a jemně čistí pokožku. Vyživuje, relaxuje a zklidňuje pleť a zanechává ji nekonečně jemnou a lehce parfemovanou.

V SRDCI SLOŽENÍ
Jemné čištění

MICELY
Tyto jemné povrchové látky zachytávají nečistoty, efektivně a jemně čistí pokožku..

Vyživení a ochrana

EXTRAKT KVĚTOVÉHO MEDU
Vzácná aktivní látka s vyživujícími a zjemňujícími účinky. Vyživuje do hloubky a zmírňuje tak pocity pnutí. Navrací komfort a pružnost.

BOTANICKÝ OLEJ ZE SEMEN BAVLNY
Na povrchu pokožky tvoří ochranný film proti vysušování.

SOIN ENSOLEILLANT ÉLIXIR
Tajemství krásného opálení v létě i v zimě

Představte si, že by PAYOT přinesl slunce až k vám do koupelny!

Toto hedvábně jemné mléko postupně podporuje přirozené opálení pro krásnou a zářivou pleť. Jemně obohacený o bronzující aktivní látky, které rozzáří pokožku již po první aplikaci.

Nejvhodnější je aplikace ráno nebo večer namísto obvyklého tělového mléka a poté jej lze podle potřeby aplikovat v následujících dnech v závislosti na tom, jak intenzivní chcete mít opálení. Může být použit v létě k prodloužení opálení nebo v zimě pro efekt bronzové pokožky.

Náš tip: nezapomeňte před první aplikací exfoliovat celé tělo, abyste dosáhli jednotného a dlouhotrvajícího opálení.

V SRDCI SLOŽENÍ
Hydratace & zjemnění

KOKTEJL VZÁCNÝCH OLEJŮ [ARGANOVÝ A HABEŠSKÝ]
Známé pro jejich hydratační a změkčující účinky. Tyto oleje nabízejí pokožce dlouhotrvající hydrataci a zanechávají ji pružnou a komfortní.

BAMBUCKÉ MÁSLO
Získávané ze západoafrických mandlí, toto máslo zjemňuje pokožku a pomáhá jí v boji proti vysušování.

Bronz & zdokonalení

DHA & ERYTHRULÓZA
Je obsažen v malé koncentraci. Ve svrchní vrstvě pokožky reaguje s aminokyselinami a tvoří tak zlatou látku, která vytváří efekt opálené pokožky.