Po čtyřicítce se naše pleť mění a její potřeby s ní.

Naslouchejme své pleti a nabídněme jí péči, kterou si zaslouží!

Chraňte svou pokožku

Ochrana je číslo 1 na seznamu pravidel anti-age péče, protože nic neublíží vaší pokožce víc, než vystavení slunečním paprskům bez ochrany. Je to první příčina pigmentových skvrn, vrásek a rakoviny kůže.
Když při krásném slunečném dni vyrazíte ven nebo se rozhodnete posedět na terase, zvažte použití UV ochranného krému na obličej, krk a ruce s minimálním SPF 30.
Během běžného dne vyměňte svou podkladovou bázi za CC krém jako Uni Skin CC Cream, který skrývá nedokonalosti pleti a chrání pokožku díky filtru SPF30 posílenému o UVA filtr.

CRÈME SAVOUREUSE SPF50
Krém na obličej s SPF 50

702 Kč

CRÈME N°2 CC CREAM
Korekční péče proti začervenání s SPF50+

850 Kč

UNI SKIN CC CREAM
Sjednocující a tónujicí CC krém s SPF30

1 150 Kč

Objevte svůj zázračný krém

Ano, existuje! Nevymaže vám výrazové vrásky z tváře, ale pomůže vaší pleti zůstat pevnou, plnou, rozzářenou a hlavně v harmonii s vaším věkem.
Denní krém Roselift Collagéne Jour obsahuje extrakt z damašské růže, bohatý na oligosacharidy, které stimulují metabolizmus fibroblastů, jejichž aktivita s věkem slábne. Jeho unikátní jemně růžová textura pozvedává pokožku, díky ovesnému extraktu, který má přirozený mechanický stahující účinek.
Co na něm milujeme nejvíce? Jeho delikátní vůni, jemnou růžovou barvu a paměťovou texturu, která na pleti vytváří zázračný liftingový efekt.

Posilněte vlastní produkci kolagenu

Po 30 roce života pleť začíná postupně ztrácet svou elasticitu… Může za to nedostatek kolagenu, tohoto známého proteinu, jehož produkce s časem upadá (ve 45 letech již přijdeme o třetinu kolagenu). Po 40 roce pleť projde změnou a výsledkem je viditelně povolená pleť, která postrádá objem.
Po stránce jídelníčku potřebujeme „dobré tuky“: ořechy, ryby a rostlinné oleje. Na straně krásy oživujeme produkci kolagenu s koncentrovaným sérem.
Roselift Collagéne Concentré obsahuje peptid podporující produkci kolagenových vláken pro zahuštění pokožky. Aplikujeme ho ráno a večer na odlíčenou pleť, před použitím denní a noční péče.

Oči jsou nejen oknem do duše

První známky stárnutí se obvykle objevují kolem očí, pokožka je velmi tenká a s věkem se ještě ztenčuje. Dobrý oční krém je obvykle silnější verzí vašeho obličejového krému. Roselift Collagène Regard je neparfemovaný a díky mechanickému stahujícímu účinku extraktu z ovsa jemně pozvedává konturu očí. Jeho složení je doplněno extraktem z hedvábného stromu, který eliminuje otoky a tmavé kruhy pod očima.

Zdravý jídelníček

Velmi často ženy chtějí zhubnout za každou cenu a zapomenou na svou pokožku, která se s odcházejícími kily, kvůli nedostatku pevnosti, hroutí a vrásní. Nemluvě o JO-JO efektu, který dále zhoršuje pevnost pokožky.
Udělejte tlustou čáru za dietami, jezte, co srdce ráčí, ale zaměřte se na nezpracované potraviny a rafinované cukry (skutečný kolagenový booster). Udržujte pravidelnou fyzickou aktivitu, abyste byli v kondici co nejdéle.

Přijměte svůj věk

Po čtyřicítce, a že naše nejlepší léta jsou před námi? Osvojte si „Slow age“ přístup, bez stresu, naplněná a šťastná. Nebojte se barev, vyrazte ven, sportujte, večeřte s přáteli, smějte se a užívejte si života, na to neexistuje žádný věkový limit.

NAŠE SLOW AGE NABÍDKA

 

ROSELIFT COLLAGÈNE NUIT
Noční liftingová péče

2 120 Kč

ROSELIFT COLLAGÈNE CONCENTRÉ
Zahušťující sérum

2 090 Kč

ROSELIFT COLLAGÈNE REGARD
Oční liftingová péče

1 209 Kč