Máte dilema jaká pleťová maska by byla pro vás ideální? Nejprve byste měli zjistit, jaký typ pleti máte. Každá má totiž jinou funkci. Nepodceňujte proto její výběr! Suchá, normální, smíšená či mastná pleť pomůže k tomu správnému výběru masky na obličej. Zvolit si liftingovou, hydratační, čistící, omlazující, uklidňující, rozjasňující či regenerační? Máme pro vás pár tipů!

Pro hydrataci pleti:
Hydra 24 Masque
Multi-hydratační krémová maska určená pro smíšenou pleť. Pokud je vaše pokožka dehydratovaná je Hydra 24 Masque ideální péčí. Tato maska zjemňuje a zklidňuje epidermis, přičemž Hydro-Dermo-Regulační komplex kontroluje, zachytává a udržuje vodu v pokožce čímž dochází k intenzivní a dlouhotrvající hydrataci. Tento komplex se skládá z Šišáku Bajkalského, který reguluje vodu v pleti, Imperáty válcovité, která udržuje vodu v pokožce a Medu, který uzavře hydratační systém pleti. Doba působení je 15 minut.

Na rozjasnění pleti:
Masque Visage Clarté
Tato zesvětlující, vyhlazující a rozjasňující maska nasycena Derma -WhiteBerry komplexem okamžitě obnovuje zářivost pleti a probudí vaši krásu během 10 minut. Můžeme v ní najít: extrakt z lomikámen, který bojuje proti volným radikálům a má také rozjasňující vlastnosti. Vitamin C se používá při zpomalení tvorby pigmentů melaninu. To pomáhá prosvětlit pleť. Přispívá k syntéze kolagenu – proces, který může zpomalovat stárnutí. Základní přírodní složka dermis, kyselina hyaluronová hraje životní roli při hydrataci pokožky. Zajišťuje dlouhotrvající hydrataci.

Na mastnou a problematickou pleť:
Masque Purifiant
Čistící a peelingová maska, která má dvojí čistící účinek: můžete ji používat jako masku na zmatnění a vyhlazení pokožky nebo jako peeling pro vyčištění pleti. Výtažek z chilské máty reguluje seboreu. Předchází vzniku podrážděním, které jsou příčinou nedokonalostí pleti. Omezuje a kontroluje tvorbu kožního mazu. Zinek omezuje tvorbu nadměrného mazotoku a normalizuje množství kožního mazu. Kaolin (bílý jíl) se silným absorpčním účinkem pleť vyčistí. Šípkový olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, které umožňují schopnost regenerace pleti a buněčného růstu. Obsah retinolu je velmi blahodárný pro léčbu akné. Regeneruje, hydratuje a pomáhá hojení. AHA estery způsobují mikroabrazi pleti, vyhlazují ji a napomáhají k odstranění nedokonalostí či vyhlazují povrch kůže. Viditelně redukují nedokonalosti (pupínky a černé tečky) a čistí ucpané póry.

Na vyhlazení pleti:
Techni Peel Masque
Vyhlazující peelingová maska vám navrátí mládí a svěžest. Obsahuje AHA kyseliny, které odstraňují odumřelé buňky a vyhlazují povrch pokožky. Také viditelně bojuje proti vráskám. Za několik minut pleť obnoví svěžestí a zářivostí. Vrásky prostě vymaže! Tvář se rozjasní, rysy obličeje se opět napnou a únava mizí.