OSLNIVÝ VZHLED PŘEDEVŠÍM

Hektický běh životem většiny dnešních žen dává jejich pleti pořádně zabrat. Povadlá pokožka, známky únavy jsou pak čím dál viditelnější a přidávají se k nim ještě první, zatím neznatelné vrásky. Ať už je vám více či méně let a máte jakýkoliv typ pleti, MY PAYOT vrátí obličeji jeho původní zdravím zářící vzhled jako osvěžující nádech čerstvého vzduchu.

KOKTEJL PLNÝ ENERGIE z něj dělá obsažená dvojice superovoce známá svým prospěšným působením na pleť: plody Goji a Açaí. Jejich téměř zázračné antioxidační účinky mají zásadní význam pro energii, hydrataci, detoxifikaci a ochranu pokožky. Jsou zárukou pleti kypící zdravím.

 

SENZORIALITA VE SVÉ NEJČISTŠÍ PODOBĚ

Vyměňte svou každodenní kosmetickou rutinu v péči pleť za unikátní senzorický zážitek přinášející skutečné potěšení.

Delikátní vůně řady My Payot doprovází moderní, svěží a tající textury pro opravdovou radost. Pro povzbuzení nálady jsou tu lahodné nóty melounu a manga, které si mísí s květinovou vůní bílého pižma… závislost zaručená!

NOVÝ MY PAYOT JOUR GELÉE

Oslnivý vzhled s péčí navrženou speciálně pro normální až smíšenou pleť

Ta bývá zašedlá, má hustší texturu a lesklé partie, zkrátka potřebuje specifickou péči. Složení Jour Gelée je pro tento typ speciálně přizpůsobené, složení podporuje nový jas a působí jako koncentrovaná antioxidační energie, která je schopná zjemňovat texturu pokožky a chránit ji před agresivním prostředím. Jeho lahodná, ultra lehká gelová textura inspirovaná marmeládou dodává pleti okamžitý svěží dojem. Nesetkáte se s žádným lepivým pocitem, naopak jeho pudrový finiš nenápadně reguluje nežádoucí lesk. Zdravá barva nebo, chcete-li, ruměnec mrknutím oka.

 

MY PAYOT JAKO KOMPLETNÍ ŘADA PŘÍPRAVKŮ S VŠESTRANNÝM POUŽITÍM

Ať už hledáte každodenní péči s denním a nočním krémem doplněným speciálním přípravkem na oční kontury (v provedení My Payot jako roll-on se třemi ocelovými chladivými korálky pro nový jiskrný pohled) na potlačení tmavých kruhů a oteklých očí nebo doplňkovou příležitostnou péči ve formě vodní mlhy s přídavkem kyseliny hyaluronové ve spreji (MY PAYOT BRUME ÉCLAT), tak často využívané právě v létě, nebo první pomoc proti známkám únavy ve formě masky (MY PAYOT SLEEPING PACK), která přes noc postupně uvolňuje obsažené aktivní ingredience a vy ráno vstanete viditelně odpočatá jako po vydatném zdravém spánku.

A konečně skin-up přípravky pro dokonalý vzhled šetřící váš čas: MY PAYOT BB CREAM nebo zázračná

MY PAYOT SUPER BASE aplikovaná přes denní krém a schopná zakrýt drobné nedokonalosti anebo konečně magický štěteček MY PAYOT ÉCLAT DU REGARD nechávající zmizet kruhy pod očima, menší vady a vracet světlo do zastíněných partií.

Celý koncept navazuje na profesionální péči

ÉCLAT ESSENTIEL

Ta působí jako koncentrovaná protistresová energie. Ošetření v kabině zahrnuje maximálně osvěžující slupovací masku pro povadlou pleť. Dávka extraktů superovoce Goji a Açaí probouzí a stimuluje pokožku, které přináší okamžitou zdravou barvu.