PÂTE GRISE

GELÉE NETTOYANTE

PŮVODNÍ RECEPT PROTI NEDOKONALOSTEM

S AKTIVNÍM DŘEVĚNÝM UHLÍM

První krok ve zdokonalující péči PÂTE GRISE. Gelée Nettoyante s jeho mikročástečkami dřevěného uhlí se na navlhčené pleti přemění v delikátní bílou pěnu, která se rozplývá pod konečky Vašich prstů.  Pleť je dokonale čistá, jasná a nekonečně příjemná.

Textura pleti je jemnější a nedokonalosti zmizely! Tato delikátní parfemovaná péče zanechá na Vaší pleti závoj čistoty s tóny zeleného listí a růže.

 

 

PAYOT při vývoji této péče požádal o Váš názor! Před několika měsíci mezinárodní komunita PAYOT hlasovala pro Pâte Grise odličovací péči podle našich snů… Vítěz? Botanický design s jemnými listy na průhledném obalu, který odhaluje texturu s mikroskopickými částečkami uhlí, všechny přesvědčil!

Každý den ráno jemně vmasírujte do navlhčené pokožky, poté důkladně opláchněte studenou vodou ráno pro probuzení a teplou vodou večer pro relaxaci a odstranění zbytků líčení.

V JÁDRU SLOŽENÍ:

Mikročástečky botanického dřevěného uhlí:

pomocí účinků podobným magnetu detoxikuje, odstraňuje nečistoty a uvolňuje póry. Předchází objevování nedokonalostí. Delikátní vyhlazuje texturu pleti.

Přírodní povrchově aktivní látka získaná z kokosu:

jemně čistí pleť. Eliminuje nečistoty.

Extrakt čilské máty:

reguluje tvorbu mazu. Předchází vzniku nedokonalostí posílením přirozeného obranného systému kožní flory.

Extrakt zinku:

hvězdná aktivní látka v řadě PÂTE GRISE, která reguluje tvorbu mazu, čistí a purifikuje pleť.

MOJE RUTINA PÂTE GRISE

dědictví “doktorčiných” znalostí

v podpoře krásné pleti