Mrazivé a chladné počasí dokáže pořádně potrápit naši pokožku, protože v zimě je vlhkost vzduchu nižší a pleti dává zabrat i topení, které jí ubírá hydrataci. Proto nepodceňujte dostatečné ošetření právě v tomto období. My se zaměříme na rty a ruce, protože obě tyto části našeho těla může sužovat nepříjemné vysoušení a praskání.

Krásné rty i v zimě
Dostáváte se i vy často do začarovaného kruhu olizování suchých rtů a následně jejich vysoušení? Tento zlozvyk vám nezpůsobí pouze suchou a popraskanou pokožku na rtech, ale i nepěkný estetický problém a nepříjemné štípání. Vždyť kdo by se chtěl v zimě podobat klaunovi? Proto byste měli mít vždy po ruce ten správný ochranný balzám, který vaše rty hydratuje. Nenechte se oklamat, i v zimě dokáže slunce docela slušně zahřát, a proto je třeba vsadit i na ochranu s SPF faktorem.

Náš tip:
Dlouhotrvající hydratační balzám na rty s SPF 10 – Hydratation 24 Protection Levres

Balzám na rty, který hydratuje, zklidňuje a chrání i ty nejcitlivější rty. Obsahuje tropické rostliny, které odolávají extrémním suchým podmínkám, jako je například africké bambucké máslo, australský makadamový olej a jojobový olej ze Střední Ameriky. Svůdné a nemastné složení pokryje vaše rty hebkým pláštěm.

Hebké ruce i v mrazech
Tenká a citlivá pokožka se kromě rtů nachází i na rukou. Proto patří do skupiny: „ohrožené mrazem“. Proto udržujte své ruce hydratované krémem. Právě v chladných měsících to platí dvojnásob. Kromě toho, nezapomínejte na nošení rukavic.

Náš tip:
Krém na ruce – Douceur Des Mains

Výživný a zvláčňující krém na ruce s extrakty z mandlí. Posiluje, zklidňuje, hydratuje pokožku rukou, zanechává ochranný film, vyživuje, napomáhá obnově buněk a zvláčňuje pleť díky exfoliačním účinkem. Pleť je vláčná, jemná a hladká, ruce opět získají mladistvý vzhled.
Obsahuje také jojobový olej, který zvláčňuje, karité máslo, které vyživuje a obnovuje, provitamin B5, který regeneruje, olej limnanthes alba, který zabraňuje vysoušení, extrakt ze sladkých mandlí, který zjemňuje a ovocné kyseliny, které podporují biochemický peeling.